Tvoia Concept Store
 

iam brand

Marka I AM powstała we Lwowie - stamtąd pochodzą założycielki i projektantki marki Irina i Marta, tam znajduje się showroom i właśnie tam w szwalni są szyte ubrania dla Was. Pisząc o showroomie - przypomina nam się, kiedy pierwszy raz go odwiedziłyśmy: pełen życia, wesołej modowej atmosfery i klientek, które wzajemnie doradzały sobie przy mierzeniu. Marzy nam się, żebyście nawet kupując online, poczuły chociaż część tych pozytywnych emocji!

Hasło, które stoi za nazwą I AM BRAND, to: freedom to be who I am. Wolność i pewność siebie to główne wartości, które kojarzą się z marką. Ukraińskie projektantki wierzą, że bycie stylowym wiąże się z pewnością siebie i odwagą. Gotowość do eksperymentów modowych to klucz do odnalezienia swojego unikatowego stylu.

Charakterystyczną cechą I AM BRAND jest koncentracja na wygodnym wzornictwie w połączeniu z ciekawą paletą kolorów. Różnorodność kolorów daje możliwość wyrażenia swojej indywidualności, a zakładając ubrania I AM BRAND nie sposób pozostać niezauważonym w tłumie. Naturalne materiały, które wykorzystuje I AM BRAND, nie pozostawiają obojętnym, zakochujesz się w nich od pierwszego dotyku. Dzięki takiemu podejściu możesz w zgodzie ze sobą znaleźć inspirację i wyrazić swój charakter przez idealnie dobrany look.

 

do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl