Tvoia Concept Store

O nas

T V O I A

TVOIA to słowo, w którym płynie słowiańska krew. Jest ono wspólne dla niemal wszystkich języków słowiańskich - po polsku, ukraińsku i rosyjsku wymawia się je podobnie, a jego znaczenie jest identyczne dla każdego z nich. TVOIA ma dla nas szczególną wartość - tak jak każda z kobiet, jest wyjątkowe.


TVOIA to Twoja wewnętrzna moc, którą czujesz codziennie o poranku, gdy otwierasz szafę z ubraniami i szykujesz się na kolejny dzień pełen wyzwań. To także Twoja nowa sukienka lub marynarka, którą czujesz, że jest w 100% Twoja. TVOIA to Twoja zaufana marka, Twoje miejsce, gdzie wybór stylizacji jest banalnie prosty i… ekscytujący.

O nas - nasza filozofia

KIM JESTEŚMY?

TVOIA to platforma online, która skupia wokół siebie najlepsze, ukraińskie marki premium. Specjalnie dla Ciebie kreujemy naszą rzeczywistość butikową online - chcemy, byś zawsze czuła się swobodnie, pytając nas o konsultację stylistyczną. TVOIA Concept Store to miejsce, które będzie towarzyszyć Ci podczas uzupełniania garderoby i pokaże Ci, w jaki sposób możesz podkreślić swoją indywidualność. Chcemy wykorzystać naszą pasję i rozległą wiedzę na temat mody do tego, by zwiększyć dostęp do odzieży, która niesie za sobą głębsze wartości.

NASZA SELEKCJA

Wybierając odzież, za każdym razem stawiasz sobie setki pytań: “Czy założę tę bluzkę za 5 lat? Czy widzę się w niej podczas różnych okazji? Czy jest wygodna?”. Tak wiele ubrań jest zakładanych jednorazowo albo ląduje głęboko na dnie szafy. Czy wiesz, że średnio co piąta rzecz jest wyrzucana bez założenia jej ani razu?! Fakty mówią same za siebie!

Żadne z ubrań, które znajdziesz w TVOIA Concept Store, nie jest przypadkowe. Ze szczególną starannością podchodzimy do etapu selekcji naszej odzieży. Osobiście sprawdzamy jej jakość, komfort noszenia, trwałość i to, jak prezentuje się podczas różnych okazji.

Dogłębna znajomość marek odzieżowych pozwala nam wybierać spośród najlepszych ofert, a także daje gwarancję tego, że w tych ubraniach poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Chcemy zmieniać zarówno trendy modowe, jak i Twoją garderobę. Niech znajdą się w niej ubrania, które są nie tylko piękne, ale i uniwersalne oraz ponadczasowe!

O nas - nasza filozofia

FILOZOFIA STYLU

Stawiamy na intuicyjny dobór odzieży - uważamy, że ubrania, w których wyglądasz najpiękniej, to te, w których czujesz się po prostu dobrze. Nie szufladkujemy kobiecych sylwetek ani typów kolorystycznych. Kolekcje, które u nas znajdziesz, możesz nosić przez wiele sezonów. Naszą ideą jest rozpowszechnianie mody, która jest klasyczna, uniwersalna i nigdy nie przemija. Ubrania mają dla nas symboliczną moc przekazu - głęboko wierzymy, że moda to coś znacznie więcej niż trendy. Moda może posłużyć Ci do wyrażania swojego “ja”, poprawy nastroju i dodawania pewności siebie w każdej sytuacji.

ODPOWIEDZIALNIE WOBEC ŚRODOWISKA

W TVOIA Concept Store dbamy o naszą wspólną przyszłość i wierzymy, że tylko podejście długofalowe pozwoli nam osiągnąć zamierzone rezultaty. Istotną wartością dla nas są etyczne warunki, w jakich powstają ubrania. Oprócz tego unikamy stosowania sztucznych materiałów - wyjątkiem może być sporadyczne użycie niewielkiej domieszki poliestru, akrylu czy elastanu. Nasze ubrania pakujemy w ekologicznie, papierowe pudełka, nie znajdziesz w środku żadnych plastików. Nasze opakowania są przydatne do ponownego wykorzystania i mamy nadzieję, że okażą się dla Ciebie praktyczne.

JAKOŚĆ

W TVOIA Concept Store wychodzimy z założenia, że jakość produktu wpływa bezpośrednio na jego trwałość. W związku z tym oferujemy ubrania z wyjątkowo dobrym składem, przeważnie bazującym w 100% na naturalnych materiałach. W naszej selekcji znajdziesz jedwab, wełnę merynosa czy kaszmir. Każdy materiał z niewielką domieszką włókien syntetycznych również został wybrany przez nas z pełną świadomością - ma to związek jedynie z finalną trwałością produktu oraz tym, że zachowuje on swoją oryginalną formę przez dłuższy czas.

Poza składem naszych produktów zwracamy również uwagę na ich uniwersalność oraz komfort podczas noszenia. Dążymy do tego, aby wszystkie oferowane przez nas ubrania utrzymane były w ponadczasowym stylu. Dobrze dobrana odzież powinna Ci służyć przez długie lata - to nasza filozofia, podzielana przez klientki, które już zdecydowały się skorzystać z projektów dostępnych w TVOIA.

O nas - nasza filozofia

MADE IN UKRAINE

TVOIA Concept Store to miejsce, dzięki któremu chcemy zwrócić uwagę społeczności krajów zachodnich na piękne, unikalne ubrania, które w ostatnich 10 latach powstały w niewielkich szwalniach na Ukrainie. Naszą misją jest wspieranie mniejszych, lokalnych marek z Ukrainy, a także wykorzystanie naszego doświadczenia w promocji ich kunsztu i designu na całym świecie.

Przeważnie tymi małymi biznesami zarządzają kobiety lub całe rodziny. Współpracując z nimi, jesteśmy w stanie szerzyć ideę wzajemnego wsparcia kobiet, a przy tym nieustannie czerpać z nich inspirację - z kobiet, które są silne, pełne pasji wobec życia i mają coś wartościowego do przekazania.

Pragniemy również podkreślić, że w TVOIA współpracujemy wyłącznie z markami, które szyją swoje ubrania w szwalniach, gdzie zachowuje się etykę pracy. Wierzymy, że w ten sposób przyczynimy się do szerzenia idei, która nam imponuje.
Karina & Joanna

do góry
Szablon Shoper Icon™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl